Archive for the 'Malowanki dla dziewczyn' Category

Kolorowanka Disneya – Aladyn, Jasmina i Dżin

W tej malowance z bohaterami bajki “Aladyn” Disneya mamy do pokolorowania Aladyna i Jasminę wraz z ich małpką, lecących na magicznym, latającym dywanie. Fruwają oni nad pięknym pałacem. Z boku przygląda im się ich przyjaciel Dżin, który w rękach trzyma swoją lampę. Na dole stoją knujący kolejny chytry plan Dżafar i jego kompan Jago.

Malowanka z księżniczkami

Malowanka ta przedstawia wszystkie królewny, księżniczki i inne bohaterki z magicznych bajek Disneya. Jest tam królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca królewna, księżniczka Jasmina i syrenka Arielka. Ten obrazek można pobrać i wydrukować.

Malowanka Lew

Ten obrazek przedstawia Króla Afryki, czyli największego kota świata – Lwa. olorowankę tą można pobrać i wydrukować.

Malowanka z Myszką Miki i Daisy na randce

Ta malowanka przedstawia spotkanie dwóch uroczych postaci. Myszka Miki i myszka Daisy spotkali się w kawiarence na randce. Kolorowankę tą można pobrać i wydrukować.

Malowanka Winx Stella

Malowanki z dziewczynami z Winx to świetna zabawa dla wszystkich miłośniczek tych postaci. Tym razem mamy możliwość podziwiania i pomalowania Stelli z Winx.

Malowanka Safari

Ta świetna malowanka dla dzieci przedstawia zwierzątka mieszkające w Afryce. Można je zobaczyć tylko biorąc udział w safari. Zebra, małpka i dwa koty: tygrys i król Afryki – lew czekają aż ich ładnie pomalujesz.

Malowanka Klub Winx

W tej malowance Klub Winx cała ekipa dziewczyn zebrała się w jednym miejscu, by pozować do zdjęcia. Wszystkie się pięknie uśmiechają.

Malowanka Winx z Bloom

Ta malowanka Winx przedstawia Bloom bujającą w obłokach na chumrce, a wokół niej latają małe czarodziejki.

Malowanka Winx z Musą

Musa też lubi bujać w obłokach tak jak Bloom i również towarzyszą jej czarodziejki. To malowanka z Dziewczyną z Winx.

Malowanka Hannah Montana

Pokoloruj Hannę Montanę, czyli Miley Cyrus i jej przyjaciół tak jak Ci się tylko podoba.